Direct from Instagram

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 106 MB
  • Version 4.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Instagram
Direct from Instagram uygulaması sizlere eğlenceli bir sohbet ortamı sunuyor.

Cep telefonunuz ile çektiğiniz fotoğraflarınızı videolarınızı Intagram üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Direct from Instagram mobil uygulaması Instagram hesabınızı daha işlevsel bir hale getirmek için destekleyici bir mobil uygulamadır. 

Uygulamamızı Android mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebilir ve keyifli sohbetlere ev sahipliği yapabilirsiniz. Instagram hesabınız üzerinden arkadaşlarınız ile özel mesajlaşma sistemi oluşturabilir ve aynı zamanda bir grup oluşturarak bir çok kişiyle sohbet edebilirsiniz. Renkli içerikleri arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve eğlenceli bir sohbet ortamı oluşturabilirsiniz. 

Direct from Instagram mobil uygulaması ile hesabınıza bağlı olan takipçileriniz ya da takipçiniz olmayan kişiler ile sohbet edebilirsiniz. Bunu yapmak için çeşitli ekstra şeylere hiç gerek yoktur. Bu sebeple Direct from Instagram uygulamasına sahip olmanız hesabınızdan sohbet etmeniz açısından oldukça mantıklıdır. 

Instagram hesabınız üzerin tek kişiyle ya da grup olarak arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Birbirinize eğlenceli videolar, fotoğraflar ve dahasını göndererek sosyal medyanızı daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. 

 

 

 

Daha Fazla Göster
Direct from Instagram indir
DİĞER SÜRÜMLER